
Килимок для йоги Adidas Yoga Mat 183x61x0.6 см (ADYG-10002LI) Legend Ivy
- В наявності
- Код: ADYG-10002LI
1 566 ₴
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
Килимок для йоги Adidas має стильний дизайн і завтовшки 6 мм, що забезпечує стійку базу для практики. Обертовий на 75% з матеріалу ЕВА і на 25% з ТПЕ, килимок має збалансоване поєднання міцності та м'якості. У процесі виробництва килимка повністю виключене використання шкідливих речовин, як-от ПВХ, відповідно до екологічних стандартів. Крім того, половина матеріалів, з яких виготовляються килимки для йоги Adidas, піддається переробленню.
Спеціальна технологія, що ґрунтується на лазерному нанесенні безшовної текстури на поверхню килимка, покращує зчеплення з будь-якими поверхнями та забезпечує безпечне виконання асан. Крім цього, такий підхід підвищує стійкість килимка та робить його гіпоалергенним.
З еластичним ременем для перенесення та зручними розмірами 183 x 61 см, килимок пропонує вдосталь місця для розміщення користувачів будь-якого зросту та рівня підготовки. Легке транспортування та зберігання забезпечені.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 6 мм |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 566 ₴








