влевовправо

Килимок для йоги Adidas Yoga Mat 183x61x1 см (ADYG-10210WB) Wonder Beige
- В наявності
- Код: ADYG-10210WB
2 374 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для йоги Adidas, виготовлений із матеріалу NBR завтовшки 10 мм, забезпечує ідеальний баланс стійкості та комфорту. У комплекті з еластичним плечовим ременем килимок легко та швидко складається для транспортування і зберігання.
Гладка поверхня забезпечує більшу стійкість, а ребриста основа доповнює її, покращуючи зчеплення і стійкість, створюючи в сукупності універсальну платформу для глибшої практики йоги.
Розроблений для використання босоніж або в шкарпетках для йоги, килимок для йоги Adidas ідеально підходить для всіх типів користувачів, його розміри становлять 183 см завдовжки й 61 см завширшки.
- килимок поєднує в собі стійкість і комфорт;
- в комплекті з еластичним ременем для транспортування і зберігання;
- матеріал NBR забезпечує м'якшу щільність і міцну, амортизувальну текстуру;
- гладка поверхня сприяє стійкості, а ребриста основа покращує зчеплення.
- Розміри розгорнутого килимка (Д x Ш x В): 183 x 61 x 1 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 10 мм |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 2 374 ₴










