влевовправо

Килимок для йоги Adidas Pilates Mat 180x63x1.5 см (ADYG-10500CF) Burgundy
- В наявності
- Код: ADYG-10650MR-NL
3 799 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для пілатесу завтовшки 15 мм, що забезпечує ідеальну м'якість і комфорт. Ребриста поверхня килимка забезпечує краще зчеплення з обох боків: як із підлогою, так і під тілом. Це підвищує стійкість під час виконання будь-яких вправ.
Килимок постачається зі спеціальною еластичною стрічкою, яка дає змогу легко згорнути його після тренування. Стрічка також може використовуватися для розтягування та підтримки в різних положеннях.
Рельєф і текстура килимка підходять як для вправ на босу ногу, так і для використання зі шкарпетками для йоги.
Розмір килимка: 180х63х1,5 см. Підходить для всіх користувачів.
- килимок для пілатесу з NBR завтовшки 15 мм для максимального комфорту;
- з еластичним ременем для транспортування та розтягування;
- легко згортається й транспортується;
- матеріал NBR з м'якою, міцною й амортизувальною текстурою;
- рельєфна текстура зверху та знизу забезпечує гарне зчеплення та постійний контакт із підлогою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 63 см |
| Товщина | 15 мм |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Колір | Бордовий |
- Ціна: 3 799 ₴










