влевовправо

Пад для тайського боксу RDX T1 Curved Thai Kick Pad (APR-T1B) (1 шт.) Black
- В наявності
- Код: APR-T1B
2 047 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви шукаєте тренувальні подушки для муай-тай або кікбоксингу, здатні витримати заняття з найжорсткішими партнерами, то ця вигнута подушка з м'якою набивкою забезпечить вам ідеальну мішень.
Створена для захисту від поштовхових і махових ударів ногою, а також ударів коліном під час тренувань, ця подушка гарантує вам безпеку та допоможе відточити техніку.
Гелева та поролонова підкладка розсіює ударні хвилі від кожного удару, вигнута конструкція сприяє правильній техніці, а регульований ремінець забезпечує щільну посадку та захист зап'ясть під час тренувань.
Продається поштучно та виготовлений із найміцнішої шкіри Maya Hide.
- виготовлений зі шкіри Maya Hide, здатної витримати найінтенсивніші тренування;
- підкладка GEL EFFICAX у поєднанні з піною Supremo-Shock для поглинання ударів і захисту;
- вигнутий дизайн, що сприяє правильній техніці та витримує сильні удари;
- формована пінопластова структура для амортизації та розсіювання ударів;
- застібка Quick-EZ Hook-and-Loop для ідеальної посадки та простоти використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Тип | Маківара |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 19 см |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 047 ₴










