
Сумка RDX IMMAF Kit Bag (GKB-IMF-1B)
- В наявності
- Код: GKB-IMF-1B
3 549 ₴
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
Спортивна сумка IMMAF Sports&Gym Kit Bag — це першокласний аксесуар для спортсменів, створений для того, щоб ваші спортивні предмети були впорядковані та завжди під рукою.
Виготовлена з міцної тканини Cordura, що відповідає стандартам REACH і OEKO-TEX 100, ця сумка гарантує довговічність і високу якість. Посилені шви додають міцності, роблячи сумку ідеальною для інтенсивного використання. Сумка обладнана високоякісною застібкою-блискавкою та регульованими нейлоновими ременями для надійної фіксації. Завдяки безлічі кишень, що полегшують організацію речей, ця компактна, але містка сумка ідеально підходить для тренувань у спортзалі, занять спортом і подорожей. Класичний чорний дизайн надає сумці елегантного та стильного вигляду.
Рухайтеся з легкістю та підвищуйте ефективність за допомогою спортивної сумки IMMAF Sports&Gym Kit Bag.
- відповідає стандартам REACH і OEKO-TEX 100;
- виготовлена з міцної тканини Cordura;
- створена для інтенсивного використання;
- численні кишені полегшують упорядкування речей;
- посилені шви для додаткової міцності;
- застібка-блискавка преміумкласу з регульованими нейлоновими ременями;
- розміри: 48x24x28 см, об'єм: приблизно 32,25 літра;
- ідеально підходить для занять у тренажерному залі, спортивних заходів та подорожей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Розміри | |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 24 см |
- Ціна: 3 549 ₴




