влевовправо

Лапы боксерские Adidas Speed Pro Micro Air Focus Mitt (ADISPD550FM) Black/White
- В наявності
- Код: ADISPD550FM
4 270 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапи боксерські Adidas Speed Pro Micro Air Focus Mitt - Були розроблені для підвищення продуктивності боксера та його тренера під час тренувань
- лапи виконані зі 100% преміальної коров'ячої шкіри найвищої якості;
- застібка на липучці з додатковою підтримкою зап'ястя;
- відмінно підходить для швидкого та точного завдання ударів;
- чудове поглинання навіть найжорсткіших ударів;
- підкладка для руки і зап'ястя виконана з швидковисихаючої вологовидаючої тканини;
- підкладка із переробленого поліестеру;
- поставляються комплектом із двох штук;
- вага однієї лапи 310 г;
- розміри: 17х23х4 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Тип | Лапа |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 17 см |
| Товщина | 4 см |
| Основні | |
| Колір | Чорно-білий |
- Ціна: 4 270 ₴


