Вигнута маківара Adidas - це легка маківара для відпрацювання ударів ногами та руками.
Вона підходить для тренувань вдома, тому що має невеликий розмір, стійка до розривів і легко миється. Оснащена «вентиляційною системою» із поліуретану «Maya». Задня частина має ідеальне зчеплення під час тренувань завдяки трьом ручкам та стійким нейлоновим ремінцям. Підкладка з аеродинамічної піни та бічні вентиляційні осередки дозволяють повітря виходити і покращують амортизацію. Маківара відмінно поглинає удари та практично не відчутний для тренера. Має стильний логотип Adidas надрукований на зовнішньому шарі.
Розмір: 65x45x14 см.
Вигнута форма та бічні вентиляційні отвори для забезпечення ефекту вакууму для гарної амортизації.
Наповнювач: піна AERO.
Зовнішній матеріал: PU-шкіра (шкірозамінник).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Тип | Маківара |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 45 см |
| Товщина | 14 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 595 ₴








