влевовправо

Маківара Smai Shoc Tec 74х36х14 см (PT60-ST)
- В наявності
- Код: PT60-ST
1 948 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Smai Shoc Tec – це легка маківара для відпрацювання ударів ногами та руками.
Вона підходить для тренувань вдома, тому що вона не невелика, стійка до розривів і легко миється.
Назва Shoc Tec використовується для позначення асортименту продуктів, які були розроблені з унікальною ударопоглинаючої структурою піни.
Маківара відмінно поглинає удари і практично не відчутна для тренера.
Матеріал: стійкий до розриву вініл.
Наповнювач: піна EVA.
Розмір: 74х36х14 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SMAI |
| Тип | Маківара |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Пряма |
| Довжина | 74 см |
| Ширина | 36 см |
| Товщина | 14 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 948 ₴




