влевовправо

Лапы боксерские Adidas Hybrid 150 Focus Mitts (ADIH150FM) Black/White
- Немає в наявності
- Код: ADIH150FM
1 633 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапи Adidas Hybrid 150 Focus Mitts виготовлені із синтетичної шкіри FLX 3.0 та мають вигнуту форму. Цей матеріал має всі переваги шкіри. Податливий, міцний та міцний.
Лапи призначені для тренування точності, швидкості та сили ударів. Невелика вага дозволяє легко використовувати лапи на тренуваннях.
- усередині лап повністю текстильна сітка, завдяки якій рука не потіє під час тренування;
- набивка виготовлена з багатошарового латексу та спіненого поліуретану;
- ідеально сидять на руці і не вислизають навіть під час інтенсивних тренувань;
- розмір лапи: 25х18х5 см;
- комплект постачання складається з пари лап.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Тип | Лапа |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 18 см |
| Товщина | 5 см |
| Основні | |
| Колір | Чорно-білий |
- Ціна: 1 633 ₴






