Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ракетка для настільного тенісу Garlando Tornado 6 Stars (2C4-1117) із серії Competition призначена для кваліфікованих гравців. Модель має рейтинг 6 Stars і схвалена Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить її ідеальною як для інтенсивних тренувань, так і для участі у змаганнях.
- професійна основа із твердої фанери товщиною 6 мм;
- товщина губки — 2 мм;
- гладка гумова накладка має код ITTF "EXTSPEED";
- рукоятка з подвійним корковим сердечником для покращеного контролю та відмінного відчуття м'яча.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Вид основи ракетки | All |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Ракетка |
| Товщина накладки | 2,0 мм |
| Рівень майстерності | Профі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання за 100-бальною шкалою | 100 |
| Клас | ***** для професіоналів |
| Швидкість за 100-бальною шкалою | 100 |
| Контроль за 100-бальною шкалою | 75 |
| Форма ручки | конічна |
| Наявність сертифіката ITTF | є |
| Стиль гри | Універсальний |
| Тип накладки | Гладка |
| Вага | 0,19 кг |
| Габарити упаковки | 30x18x4 см |
| Вага в пакованні | 0,29 кг |
- Ціна: 1 644 ₴


