Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ракетка для настільного тенісу Garlando Twister 5 Stars (2C4-117) із серії Training призначена для підготовлених гравців. Модель має рейтинг 5 Stars і схвалена Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить її ідеальною для регулярних тренувань, а також для участі в змаганнях аматорського рівня.
- основа із твердої фанери товщиною 6 мм;
- товщина губки — 1,8 мм;
- гладка гумова накладка має код ITTF "8088".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Вид основи ракетки | All |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Ракетка |
| Товщина накладки | 1,8 мм |
| Рівень майстерності | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання за 100-бальною шкалою | 90 |
| Клас | *** для гравців середнього рівня |
| Швидкість за 100-бальною шкалою | 90 |
| Контроль за 100-бальною шкалою | 80 |
| Форма ручки | конічна |
| Наявність сертифіката ITTF | є |
| Стиль гри | Універсальний |
| Тип накладки | Гладка |
| Вага | 0,17 кг |
| Габарити упаковки | 26x15,5x4 см |
| Вага в пакованні | 0,22 кг |
- Ціна: 799 ₴


