
Пади для тайського боксу V'Noks Aria (2 шт) White
- В наявності
- Код: 60198
4 868 ₴
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
Пади V`Noks (Вінокс) Aria White – незамінний снаряд для відпрацювання всіх ударів - прямі удари, хуки, аперкоти, розворотні та всі MMA удари. Допомагають відточувати ударну техніку, удосконалювати швидкість завдання ударів під час роботи в парі.
Пади V`Noks Aria White виконані з натуральної шкіри Nappa, що гарантує тривалу службу та стійкість до зовнішніх пошкоджень при інтенсивному використанні. Даний інвентар витримає відпрацювання навіть найсильніших ударів ногами та руками. Завдяки спеціальному пінно-гелевому наповнювачу максимально гаситься сила удару. При цьому пади V`Noks Aria White мають ультралегку вагу, яка забезпечує максимальний комфорт та зручність для рук тренера, а вигнута форма дає анатомічно правильну позицію рук та найкраще поглинання ударів.
На задній частині пади вбудована додаткова вставка з перфорованої шкіри з пом'якшувальною подушкою для додаткового комфорту та пом'якшення ударів.
Пади V`Noks (Вінокс) Aria White кріпляться на руці за допомогою зворотної липучки для найкращої фіксації. Таким чином виключається ймовірність мимовільного розстібання та надійно фіксують інвентар на руках тренера.
Габарити виробу: висота 36 см, ширина 20 см, глибина 8,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Довжина | 36 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 8.5 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 4 868 ₴






