влевовправо

Маківара кругла V`Noks Aria White
- В наявності
- Код: 60200
2 990 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маківара кругла V`Noks (Вінокс) Aria White – незамінний снаряд для відпрацювання всіх ударів – прямі удари, хуки, аперкоти, розворотні та всі MMA удари. Допомагає відточувати ударну техніку, вдосконалювати швидкість ударів під час роботи в парі.
Маківара кругла V`Noks Aria White виконана з натуральної шкіри Nappa, що гарантує тривалу службу та стійкість до зовнішніх пошкоджень при інтенсивному використанні. Завдяки спеціальному пінно-гелевому наповнювачу максимально гаситься сила удару. При цьому маківара кругла V`Noks Aria White має ультралегку вагу, яка забезпечує максимальний комфорт та зручність для рук тренера.
Габарити виробу: висота 37см, ширина 37см, глибина 13,5см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Довжина | 37 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 13.5 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 2 990 ₴








