влевовправо

Килимок для фітнесу Nike Training Mat 2.0 180x60x0,8 см (N.000.0006.010.NS) Black/White
- В наявності
- Код: N.000.0006.010.NS
4 499 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тренувальний килимок Nike Training Mat 2.0 завтовшки 8 мм.
Піна високої густини забезпечує максимальну амортизацію під час тренування на підлозі.
Регульований ремінь призначений для легкого згортання, зручного транспортування та компактного зберігання.
Друкований логотип виробника.
Матеріал: 95% стирол-бутадієн-стирол, 5% поліестер.
Розмір: 180x60x0,8 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 4 499 ₴






