влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маківара Adidas Double Hand Kickpad виготовлена з міцного поліуретану PU3G.
Наповнювач складається з повітряного та спіненого матеріалу «Polymax». Він добре поглинає удари, що забезпечує високий рівень комфорту під час тренування.
Маківара ідеально підходить для відпрацювання руками та ногами як прямими, так і бічними ударами.
Нейлонові ручки міцно прикріплені до тильної частини маківари.
- зручна фіксація для тренера;
- виготовлена із PU3G (синтетична шкіра), а також нейлонові ручки для зручної фіксації руками тренера;
- усередині легкий спінений матеріал «Polymax»;
- розмір: 42x24x9 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Довжина | 42 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 9 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 2 444 ₴



