Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система навантаження: електромагнітна.
Вага махового колеса: 15 кг.
Навантаження: 32 рівня.
Адаптор перемінного току.
Вимірювання пульсу: датчики на ручках.
Транспортувальні коліщата.
Тримач пляшки для води.
Компенсатори нерівності підлоги.
Максимальна вага користувача: 150 кг.
Довжина кроку – 45 см.
Компьютер 5,5” (LCD) Iconsole:
- 12 мотивуючих програм тренування;
- час тренування, відстань, швидкість, оберти за хвилину, витрачені калорії, пульс;
- тримач телефона и планшета.
Bluetooth з”єднання для підключення до програм: Anyrun, Kinomap, Zwift.
Розміри в робочому стані (дхшхв): 166х70х158 cм.
Розміри пакування (дхшхв): 139х38х73 см.
Вага нетто: 57,5 кг.
Вага брутто: 69,5 кг.
Гарантія: 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальна довжина кроку | 45 см |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 15 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Кількість кроків |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 57.5 кг |
- Ціна: 26 599 ₴

