влевовправо

Маківара Adidas Square Hand Target (ADIBAC031)
- В наявності
- Код: ADIBAC031
1 695 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маківара Square Hand Target, виготовлена з поліуретану останнього покоління за технологією PU4G INNOVATION.
PU4G - це м'який і міцний поліуретан, який нечутливий до коливань температури і вологості. Карбонова структура PU4G робить поверхню стійкою до стирання і дозволяє довгий час збережуть презентабельний зовнішній вигляд.
Усередині маківара виготовлена з піни EVA з технологією AERO PUNCH, яка забезпечує оптимальне поглинання удару.
Логотип Adidas і три вертикальні смуги на передній частині маківари.
- технологія PU4G INNOVATION;
- технологія AERO PUNCH;
- матеріал: поліуретан PU3G;
- розміри: 30x23x8 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 8 см |
| Форма | Пряма |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 695 ₴



