
Килимок для тренування LiveUp 3-Fold Exercise Mat 180х60х4 см (LS3254) Blue
- В наявності
- Код: LS3254
2 359 ₴
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
Килимок для тренувань LS3254 3-FOLD EXERCISE MAT використовується під час будь-яких занять фітнесом для захисту рук, ніг, спини і тіла під час виконання ваших улюблених вправ.
Помимо амортизации от твердого пола, коврик для упражнений может также помочь уменьшить травмы. Он очень удобен для занятий на растяжку или, как базовый мат под складной коврик для занятий йогой.
Тройной коврик: этот коврик цельный с возможностью уменьшить его в три раза, обеспечивает выполнение упражнений на надлежащую амортизацию для спины.
При размерах 180x60 см очень комфортно выполнять тренировки, стойки и длительные позы йоги.
Легкий и портативный: две встроенные нейлоновые ручки для переноски делают транспортировку удобной, а конструкция
Tri-Fold компактна і легко поміщається в шафах, багажниках або в складських приміщеннях в тренажерному залі.
Зручна оббивка: вміє 4 см завширшки і подвійну прошивку на блискавках для додаткового комфорту і підтримки під час різних тренувальних вправ, таких як йога, розтяжка, пілатес і бойові мистецтва.
Без запаху: екологічний ПВХ + ЭПЕ. Матеріал, який не токсичний, придатний для вторинної переробки, розтліваємо і захищений від вологи, буде безпечним для використання жінками, дітьми і дорослими.
Розмір: 180х60х4 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | PVC |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 2 359 ₴




