влевовправо

Лапи боксерські RDX Focus Pad Aura F-17 (FPR-F17BU) Black/Blue
- В наявності
- Код: FPR-F17BU
2 669 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапи боксерські RDX Focus Pad Aura F-17 призначені для точного відпрацювання техніки.
Вони мають вигнуту «зону оптимального удару» в центрі, яка допомагає приймати удари та видає чіткий клацальний звук у разі правильного потрапляння. Попри тонкий і легкий зовнішній вигляд, у них використовується багатошарова піна високої щільності, яка не пропускає силу сильних ударів до рук тренера. Ці лапи призначені для роботи із сильними ударниками, забезпечуючи комфорт тренеру та високу інтенсивність тренування.
- вигнута мішеня: увігнута форма допомагає центрувати кожен удар і підвищує точність;
- міцна набивка: багатошарова піна запобігає «пробуванню» удару на руки;
- звук: виразний звук «бавовна» у разі точних ударів;
- легка конструкція: знижує втому рук тренера під час тривалих тренувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Тип | Лапа |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 25.5 см |
| Ширина | 21 см |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 669 ₴




