влевовправо

Пад для тайського боксу RDX Arm Pad Aura F-17 (APR-F17BR) (1 шт.) Black/Red
- В наявності
- Код: APR-F17BR
2 636 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ці міцні пади призначені для інтенсивних щоденних тренувань. Вони мають міцний зовнішній шар, призначений для інтенсивної експлуатації. Внутрішня частина падінь ущільнена товстим шаром піни та гелю, які поглинають силу ударів, знижуючи стомлюваність і навантаження. Крім того, внутрішня конструкція падів захищає лікті та зап'ястки тренера, розподіляючи силу сильних ударів.
- міцна зовнішня частина: стійка до розривів і пошкоджень поверхні;
- амортизація: товста внутрішня піна захищає руки та передпліччя тренера;
- захист суглобів: спеціально розроблена для зниження навантаження на зап'ястки та лікті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Тип | Маківара |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Гнута |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 636 ₴





