Tempish Anom II
Фристайл-самокат з оригінальним зовнішнім виглядом створений для досвідчених райдерів для виконання складних трюків і підходить для катання вулицями та в скейт-парку.
Дека та кермо виготовлені з високоякісного алюмінію марки 6061. Цей сплав несе у своєму складі магній і кремній. Він досить легко вариться, а його характеристики міцності та гнучкості на високому рівні. Високоміцні зварні шви та посилені профілі роблять конструкцію готовою до великої кількості екстремальних навантажень. Дека має спеціальний виріз у нижній частині, що дало змогу ще більше знизити вагу.
Y-подібне кермо з підсилювальним пір'ям завширшки 550 мм і заввишки 580 мм, обладнаний термопластичними (TPR) грипсами з корисною довжиною 140 мм. Грипси також мають спеціальний рельєф для опору ковзанню.
Кермова стійка до вилки фіксується за допомогою компресії IHC. IHC — це полегшена версія HIC, яка вбудована у вилку та заточена під стандартне кермо діаметром 31.8 мм. Цей тип компресії має попит у тих райдерів, яким потрібен вкрай легкий перед самоката, а з огляду на те, що стандартна версія цієї компресії вже заявлена як один із найлегших варіантів, не складно здогадатися про переваги IHC. Кермо з вилкою фіксуються спеціальним чотириболтовим хомутом.
На самокат встановлені колеса на спицевих дисках діаметром 110 мм, з жорсткістю 85A Super Hi-rebound з алюмінієвим осердям. Такий діаметр коліс — це стандарт, який підходить під будь-яку вилку, деку та гальмо, тому проблем із взаємозамінністю запчастин самоката немає. Цей розмір — це золота середина для самоката, оскільки завдяки цьому забезпечується маневреність, помірна швидкість, баланс прямий і гарна амортизація через велику кількість поліуретану. До речі, про поліуретан, колеса з таким геліком чудово показують себе в парку, на дерев'яному та гумовому покритті.
Кожне колесо обладнане підшипниками класу точності ABEC 9, які завдяки високій прецизійній обробці майже не мають опору тертю, а отже, вібрації на високій швидкості практично немає. Гальмування здійснюється завдяки задньому крила гальма.
|
Рекомендоване використання |
Стріт-енд-райдинг (міський) і фристайл, для початківців, просунутих і досвідчених райдерів |
|
Максимальна вага користувача |
100 кг |
| Матеріал рами | Алюмінієвий сплав марки 6061 |
| Матеріал вилки | сталь |
| Система компресії | IHC |
| Діаметр різі | 8 мм, переднє колесо: 29 мм, заднє: 52 мм |
| Ширина деки | 12,5 см |
|
Довжина деки |
50 см |
|
Висота керма |
58 см |
| Ширина керма | 55 см |
|
Гальмо |
є |
|
Колеса |
діаметр — 110 мм, жорсткість — 85 А |
| Вес самоката | 3,7 кг |
|
Подшипники |
Хромована сталь ABEC 9 + гумова шайба |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempish |
- Ціна: 5 790 ₴


