
Чохол для спортивного коврика (мату) 4FIZJO 70 x 16 см 4FJ0113 Black
- Нет в наличии
- Код: 4FJ0113
207 ₴
+380 (68) 358-57-89
Kyivstar
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол від польського бренду 4FIZJO ергономічний і легкий, що робить його дуже зручним для повсякденного використання. Він універсальний і підходить для більшості спортивних ковриків. Оснащений регульованою ручкою, що дозволяє носити його в руці або на плечі.
Чохол для йога коврика 4FIZJO має прозору перфоровану вставку, що забезпечує хорошу вентиляцію. Він зручно стягується вгорі за допомогою спеціального шнурка. Матеріал чохла поліестер, розмір 70 x 16 см.
ОСОБЛИВОСТІ:
- матеріал: поліестер
- розміри: 70 х 16 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 4FIZJO |
| Вес | 70 г |
| Длина | 70 см |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.07 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Толщина | 0.5 см мм |
- Цена: 207 ₴

