
Килимок спортивний SportVida PVC 6 мм для йоги та фітнесу SV-HK0053 Blue
- Нет в наличии
- Код: SV-HK0053
1 118 ₴
- +380 (73) 465-06-53Lifecell
- +380 (95) 638-46-44Vodafone
Спортивний килимок від польського бренду SportVida використовується для ефективних та комфортних тренувань. Відмінно підходить для йоги, роботи з власною вагою, розтяжки, різних видів розминок та реабілітаційних вправ. Це незамінний аксесуар для домашніх індивідуальних занять та групових у залі.
Тренувальний килимок SportVida виготовлений з приємного на дотик матеріалу PVC товщиною 6 мм. Виріб захищає від холодної підлоги, позбавляє дискомфорту при занятті на твердій поверхні - немає больових відчуттів у колінах, ліктях, хребті. Мат має нековзку структуру, що підвищує безпеку під час виконання вправ, попереджає вивихи та травми при інтенсивних тренуваннях. Килимок легкий та компактний, що дозволяє його зручно транспортувати та зберігати.
Вибирайте продукцію відомого бренду Sportvida, яка дозволить зробити кожне заняття максимально ефективним, комфортним та безпечним для вашого здоров'я.
ОСОБЛИВОСТІ:
- для домашніх тренувань і занять у спортклубах
- матеріал: PVC
- розміри: 173 х 61 х 0.6 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SportVida |
| Вес | 1100 г |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 6 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Ізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Розміри | 173 x 61 x 0.6 см |
- Цена: 1 118 ₴









